hr en
  • change the contrast
  • change the font

Zelena akcija raspisuje natječaj za radno mjesto asistenta/asistentice u komunikacijama

Social g18d56c641 1920

Imaš strast prema komunikacijama? Kreativna si osoba? Zanima te tema zaštite okoliša? Onda je Zelena akcija pravo mjesto za tebe!

Zelena akcija, udruga za zaštitu okoliša sa sjedištem u Zagrebu, svojim radom želi doprinijeti unaprjeđenju sustava zaštite okoliša na lokalnoj, nacionalnoj i globalnoj razini na način da potiče promjene kroz kampanje, nenasilne direktne akcije, projekte, sudjelovanje javnosti u donošenju odluka i sl. Cilj našeg djelovanja je zaštita okoliša i prirode te poticanje razvoja prema post-fosilnom društvu pri čemu se vodimo principima društvene pravde i sistemske promjene.

Uvjeti:

  • Završen preddiplomski ili diplomski studij novinarstva, odnosa s javnošću (PR) ili marketinga ili adekvatno iskustvo u ovim područjima (minimalno 6 mjeseci)
  • Fleksibilnost, dinamičnost i mogućnost timskog rada
  • Inicijativa, komunikativnost te sposobnost rada s volonterima i profesionalcima
  • Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
  • Rad na osobnim računalima u Windows okruženju

Prednosti:

  • Prethodno iskustvo u sličnim poslovima (posebno rad na društvenim mrežama, stvaranje multimedijalnih sadržaja, marketing na društvenim mrežama i sl.)
  • Iskustvo u fotografiranju i snimanju
  • Znanje o temama zaštite okoliša i klimatskih promjena
  • Volontiranje i/ili profesionalno djelovanje u nevladinim udrugama na sličnim poslovima
  • Dijenjenje temeljnih vrijednosti i misije Zelene akcije
  • Pismo preporuke

Potrebni dokumenti:

  • Motivacijsko pismo na hrvatskom i engleskom jeziku
  • Životopis na hrvatskom i engleskom jeziku
  • Preslika diplome (ne mora biti ovjerena)

PRODUŽEN ROK: Prijavu treba poslati do 30.1.2023. u podne  elektroničkom poštom na maruska@zelena-akcija.hr s naznakom ZA NATJEČAJ asistenta_ice u komunikacijama. Očekivani početak rada jest 15.2.2023. u Zelenoj akciji u Zagrebu (Frankopanska 1).

OPIS POSLA asistenta / asistentice u komunikacijama:

  • Pomaganje voditeljici komunikacija u pripremi i provedbi raznih aktivnosti
  • Pomaganje u uređivanju web stranice i društvenih mreža Zelene akcije
  • Stvaranje multimedijalnog sadržaja (video, fotografije, podcast itd.) za društvene mreže (Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, YouTube)
  • Asistiranje na projektima
  • Komunikacija s međunarodnim partnerim, organizacijama i mrežama
  • Prevođenje sadržaja s hrvatskog jezika na engleski i obrnuto

ŠTO Zelena akcija nudi:

  • Plaćen probni rok na 3 mjeseca
  • Nepuno radno vrijeme na određeno do 31.12.2023. s mogućnošću produžetka
  • Bruto plaću oko 600 EUR, ovisno o kvalifikacijama
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Poticajno radno okruženje i mentorstvo
  • Mogućnost učenja i profesionalnog unapređenja

Documents

Natječaj za radno mjesto asistenta/asistentice u komunikacijama

PDF 388 KB

You may upload our content in an integral or revised version with the indication of the organisation Zelena akcija/FoE Croatia - under the terms of the Creative Commons Attribution 4.0 International License.
This permission does not apply to stock photos and embedded content of other creators.

Design & development: Slobodna domena Zadruga za otvoreni kod i dizajn